פרופיל

 
כ.ר.ז בדיקות ופתרונות למבנים היא מעבדה מוסמכת המתמחה בביצוע בדיקות אל הרס במבנים ושיקום בטון שנסדק כתוצאה מהתפתחות קורוזיה הפלדה. החברה אימצה את התקן הבינלאומי ISO 17025 כבסיס לשיפור האיכות, המקצוענות והאמינות להם היא אמונה בכל תהליכי העבודה.

שירות הלקוחות עומד תמיד לנגד עיני החברה והוא בראש סולם העדיפויות שלה כשהקו המנחה הוא שיפור תמידי, גם בטכנולוגיות מתקדמות וגם ביחס ובמענה האנושי. החברה דוגלת במצוינות ובשירות ללא פשרות ללקוחותיה.

החברה ממשיכה להשקיע בפיתוח ובשיפור המחלקות וכן בפיתוח אמצעים ויכולות שיתאימו לדרישות הגבוהות הדרושות בתחום, על מנת לשמר את ייחודה ואת יתרונותיה הרבים ולבסס את חוסנה למען לקוחותיה, ביטחונם והשקט הנפשי שלהם.
 

שירותי החברה

 
חברת כ.ר.ז בדיקות ופתרונות למבנים מבצעת מגוון בדיקות בשיטות לא הורסות. חשיבותן הוא באיסוף נתונים הנחוצים למהנדס, כדי שיוכל להבין מהו מצבו ויציבותו של המבנה. כדי לקבל את הנתונים האלה, החברה משתמשת בשיטות בדיקה שאינן פוגעות ביציבותו ובחוזקו של האלמנט הנבדק. הבדיקות מבוצעות באמצעות מכשור העובד בשיטות אלקטרומגנטיות, אופטיות, אקוסטיות, טרמיות מהמתקדמות בעולם על ידי צוותים מיומנים בעלי השכלה בתחום הנדסת הבנייה והמחשוב.
 

דוחות שחברת כ.ר.ז מנפיקה ללקוחותיה:

 
  • דוח אל הרס לצורך תמ"א 38
  • דוח יסודות קיימים לצורך תמ"א 38
  • דוח סונית לכלונסאות
  • דוח איתור נזילות לעורכי דין, שמאים, מהנדסים ופרטיים
  • דוח זיהוי אלמנטי קונסטרוקציה

הרשימה הנ"ל הינה חלקית וקיימים דוחות נוספים שניתן להתאים ולבצע לדרישת הלקוח.
 

שירות ואיכות ללא פשרות

 
החברה חותרת תמיד לעבר מצוינות כבסיס מתמיד לשיפור האיכות, המקצוענות והאמינות המנחים אותה בכל תהליכי עבודתה. שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה עומד בראש מעייניה, ולכן היא משקיעה רבות בהכשרת עובדיה וכן בטכנולוגיות מתקדמות וחדישות.

החברה מעוניינת להעניק את המענה הטוב ביותר ללקוחות ולכן היא פועלת ללא הרף על מנת לפתח את האמצעים והיכולות שלה. כך היא מתאימה את עצמה לדרישות הגבוהות האופיינית לתחום עיסוקה, משמרת את יתרונותיה ואת ייחודיותה וממשיכה לבסס את חוסנה, כשלנגד עיניה ביטחונם והשקט הנפשי של לקוחותיה.
 
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר